جستجو
 
ایده بازار در حوزه گیاهان دارویی و صنایع وابسته

انتخاب عضو مركز رشد تخصصي گياهان دارويي به عنوان جوان كارآفرين برتر در اولين همايش ملي انتخاب جوانان كارآفرين كشور

اولين همايش ملي انتخاب جوانان كارآفرين كشور از 22 تا 25 ارديبهشت 97 توسط وزارت ورزش و جوانان و در راستاي شعار سال مبني بر حمايت از كالاي ايراني و همچنين حمايت از توليد كننده داخلي و اشتغالزايي در استان گيلان برگزار نمود.

شناسايي جوانان برتر در حوزه كارآفريني ، استفاده و بهره گيري جوانان از الگوهاي مشابه ساير استانها ، ايجاد انگيزه در بين جوانان و همچنين اولين كارگاه آموزشي ملي كارآفريني و جشنواره انتخاب كارآفرين برتر كشور با حضور بيش از 80 كار آفرين منتخب از سراسرايران با برگزاري كارگاههاي آموزشي تخصصي كار آفريني انجام شد.

در اين جشنواره پس از بررسي هاي اوليه 40 ايده و طرح كارآفريني، كه از جوانان و سازمانهاي مردم نهاد كشور ارائه شده بود و مورد داوري تكميلي قرار گرفت و سپس 27 طرح به داوري نهايي راه يافتند  كه 12 نفر از كارآفرينان و 4 نفر از ايده پردازان برتر در حوزه كارآفريني كشور تجليل شدند.

آقاي مهندس اميد نگيني عضو مركز رشد تخصصي گياهان دارويي دانشگاه آزاد واحد اصفهان(خوراسگان) در بخش صنعت با طرح كارافريني راه اندازي كارخانه و توليد شيرينيجات رژيمي و بدون قند به عنوان جوان كارآفرين برتر كشور انتخاب و موفق به دريافت لوح سپاس و تنديس برتر جشنواره شد و در مراسم اختتاميه توسط مسئولين ارشد كشوري و استاني مورد تجليل قرار گرفت.

 
۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
سامانه شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری معاونت ریاست جمهوری
معاونت فناوری وزارت علوم
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
بنیاد ملی نخبگان
واحد توسعه کارآفرینی و تعاون دانشگاه آزاد خوراسگان
سامانه خرید محصولات

بازديد رياست محترم جمهوري جناب آقاي دكتر روحاني از دستاوردهاي مراكز رشد فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان)

 
  
  
آدرس: اصفهان - خیابان جی شرقی - خیابان ارغوانیه - بلوار دانشگاه - دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان تلفن دفتر مرکز رشد : ۳۵۳۵۴۰۶۹-۰۳۱ و تلفن واحدهای فناوری مستقر ۳۵۳۵۴۰۶۲
Powered by DorsaPortal