جستجو
 

عضويت كامل و قطعي مراكز رشد فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان به عنوان تنها مراكز رشد فناوري دانشگاههاي كشور

انجمن جهاني پاركها و مراكز رشد يك شبكه گسترده از پارك هاي علم و فناوري و مناطق نوآوري جهان است. اين انجمن به عنوان هماهنگ كننده مديران متخصص مناطق نوآوري و پارك هاي علم و فناوري و همچنين ايجاد ارتباط بين شركتهاي زيرمجموعه آنها عمل مي كند. افزايش فرصت هاي كسب و كارهاي جديد براي شركتها و سازمانهاي تحقيقاتي و كمك به توسعه و رشد پاركهاي جديد و مناطق نوآوري و در نتيجه كمك به توسعه اقتصاد مناطق و جهاني از طريق نوآوري، كارآفريني، انتقال دانش و فن­آوري و تركيبي پويا و نوآورانه از سياست ها، برنامه ها، فضاها، امكانات و خدمات با ارزش افزوده بالا ازجمله فعاليت­هاي اين انجمن مي­باشد. درحال حاضر اين انجمن داراي 392 عضو از 74 كشور جهان است كه مراكز رشد فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) موفق به عضويت كامل و قطعي در انجمن مذكور به عنوان تنها مراكز رشد فناوري دانشگاهي بين دانشگاههاي دولتي و غيردولتي كشور شده است. از مزاياي عضويت در انجمن مذكور مي توان به استفاده از لوگوي IASP، حق شركت و عضويت در مجمع عمومي انجمن، امكان نمايش دستاوردهاي مركز در مجامع بين المللي و استفاده از تحقيقات ويژه جهت حضور در سمينارها، همايش ها و نمايشگاه هاي خارج از كشور اشاره نمود. گفتني است مقر دائمي انجمن بين المللي موسسات و پاركهاي علم و فناوري(IASP) در كشور اسپانيا است و قرار است سي و پنجمين كنفرانس IASP در سال 2018 به ميزباني شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان برگزار و واحد اصفهان به عنوان يكي از اعضا در اين كنفرانس حضور فعال خواهد داشت. ميزباني اصفهان فرصت مناسبي را براي معرفي دستاوردهاي فناورانه و دانش بنيان دانشگاه آزاد اسلامي ايجاد كرده است.

 
۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
سامانه شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری معاونت ریاست جمهوری
معاونت فناوری وزارت علوم
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
بنیاد ملی نخبگان
واحد توسعه کارآفرینی و تعاون دانشگاه آزاد خوراسگان
سامانه خرید محصولات

بازديد رياست محترم جمهوري جناب آقاي دكتر روحاني از دستاوردهاي مراكز رشد فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان)

 
  
  
آدرس: اصفهان - خیابان جی شرقی - خیابان ارغوانیه - بلوار دانشگاه - دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان تلفن دفتر مرکز رشد : ۳۵۳۵۴۰۶۹-۰۳۱ و تلفن واحدهای فناوری مستقر ۳۵۳۵۴۰۶۲
Powered by DorsaPortal